Klímaszerelő állás Budapest

Klímaszerelő állás

Dolgozz egy stabil, megbízható cégnél!

20 éve foglalkozunk lakossági és ipari klímaberendezések, hőszivattyúk szerelésével, karbantartásával és javításával. Igényes munkát végző műszaki csapatunkba keresünk min. 5-10 tapasztalattal rendelkező, szakmailag sokoldalú klímaszerelő kollégát, aki szeretne szerelésvezetővé válni.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Kiemelkedő jövedelem: 250-450e Ft nettó (szakmai tapasztalattól és teljesítménytől függően)
  • Szeptemberi bónusz
  • Év végi jutalom
  • Teljes munkaidős, alkalmazotti jogviszony, hosszú távra, nemcsak a nyári szezonra
  • Nemcsak “LEGO-zás”, hanem szakmailag izgalmas, kihívást jelentő feladatok is vannak
  • Biztos cégháttér (20 éve működő, permentes cég, saját tulajdonú, új építésű ingatlannal, bemutatóteremmel)
  • Képzéseken való részvételi lehetőség
  • Jól felszerelt és fiatal szerviz autók
  • Az általad kiválasztott szerszámokat kapod (ha Hiltit szeretnél, vagy Makitát, akkor azt)
  • Munkaruha
  • Saját öltözőszekrény és zuhanyozás biztosítása (munkaidő előtt és után is)
  • Céges mobiltelefon biztosítása
  • Családias légkör, jó hangulat (14 fős a csapatunk)
  • Szakmailag erős csapat (nálunk nem kell gyenge képességű kollégákkal szenvedni)
  • Előrelépési lehetőség szerelésvezetői munkakörbe

FELADATOK:

  • Split és multi split klímaberendezések felszerelése, beüzemelése
  • A lakossági szerelések esetén az elektromos betáp kiépítések önálló elvégzése
  • Ipari klímaberendezések, VRV rendszerek, folyadék hűtők és hőszivattyús rendszerek telepítése beüzemelése
  • A fent említett berendezések szervizelése, karbantartása, javítása

KLÍMASZERELŐ ÁLLÁS ELVÁRÁSOK:

  • Min. 5-10 év szakmai tapasztalat klímaszerelés területén
  • Kemény forrasztás gyakorlott tudása elengedhetetlen
  • B kategóriás jogosítvány
  • Erkölcsi bizonyítvány

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • 1201 Budapest, Nagysándor József utca. 69.

Klímaszerelő állás jelentkezés

Önéletrajz feltöltése:

Send this to a friend