Klímaszerelő állás

Dolgozz egy stabil, megbízható cégnél!

A Cityklíma 20 éve foglalkozik lakossági és ipari klímaberendezések, hőszivattyúk szerelésével, karbantartásával. Ezalatt az idő alatt sokat fejlődtünk, mert innovatívak vagyunk, továbbá igyekszünk betartani, amit ügyfeleinknek ígérünk, aminek a legjobb bizonyítéka, hogy ügyfélkörünk nagy része ajánlás útján jött hozzánk.

Sőt, nem egy olyan ügyfelünk van, aki már 20 éve az ügyfelünk, a többedik házába szerelünk légcsatornás klímát és hőszivattyús rendszert. Ügyfeleink kb. 80%-a családi ház tulajdonos, ezért főleg a műszakilag igényesebb megoldásokkal, rendszerekkel foglalkozunk, az egyszerűen “felpattintható” split klímákkal kevesebb dolgunk van.

A minőségi munkavégzéshez fontosnak gondoljuk a családias hangulatot, amely nemcsak abból áll, hogy kollégáink együtt reggeliznek (ráadásul kultúrált, nem pedig ipari körülmények között), hanem több kollégánknak is segítettünk, amikor nehéz helyzetbe kerültek.

Mindemellett minden klímás szakmai rendezvényre hivatalosak vagyunk, mert a neves gyártók elismerik a munkánkat. Fontosnak tartjuk, hogy csak neves gyártók készülékeit építjük be, amelyekre garanciát is vállalunk, továbbá nem szökünk el a javítások elől sem.

Az egyre több elégedett ügyfelünknek köszönhetően egyre több munkánk van, emiatt a műszaki csapatunkba keresünk szakmailag igényes Klímaszerelő kollégát.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Szakmai tapasztalattól, teljesítménytől függő, kiemelkedő munkabér
  • + Szeptemberi bónusz
  • + Év végi jutalom
  • Teljes munkaidős, alkalmazotti jogviszony, hosszú távra, nemcsak a szezonra
  • Biztos háttér: 20 éve működő cég, saját tulajdonú, új építésű ingatlannal, bemutatóteremmel
  • Szakmai képzéseken való részvételi lehetőség
  • Jól felszerelt, fiatal szerviz autó és minőségi szerszámok biztosítása (ráadásul választható, hogy Makita, Bosch vagy más gyártó szerszámaival szeretnél dolgozni)
  • Munkaruha
  • Céges mobiltelefon biztosítása
  • Családias légkör, jó hangulat (14 fős a csapatunk)
  • Előrelépési lehetőség szerelés vezetői munkakörbe

FELADATOK:

  • Split, multi split, légcsatornás klímaberendezések, hőszivattyú rendszerek felszerelése, beüzemelése
  • Ipari klímaberendezések, VRV rendszerek, folyadék hűtők telepítése, beüzemelése
  • A fent említett berendezések szervizelése, karbantartása, javítása

KLÍMASZERELŐ ÁLLÁS ELVÁRÁSOK:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat klíma- és/vagy hőszivattyú szerelés területén
  • B kategóriás jogosítvány
  • Erkölcsi bizonyítvány

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • 1201 Budapest, Nagysándor József utca. 69.

Klímaszerelő állás jelentkezés

Send this to a friend